سازمان ما

مجموعه‌ی افلاک‌نمای نیشابور از سه واحد تشکیل شده است. این واحدها تلاش می‌کنند تا با همکاری یکدیگر تجربه‌ای فراموش نشدنی برای بازدیدکنندگان مجموعه رقم بزنند. در بخش ذیل می‌توانید درباره این واحدها بیشتر بخوانید.

در این بخش سعی ما بر این است که شما را با زیبایی‌های آسمان شب آشنا کنیم تا به اندازه‌ی ما از شگفتی‌های عالم لذت ببرید. ما همچنین پروژه‌های متنوع نجومی طرح می‌کنیم و اگر علاقه‌مند باشید می‌توانید با هر میزان دانشی که دارید نحوه‌ی انجام‌شان را بیاموزید. از دیگر برنامه‌های واحد نجوم برگزاری برنامه‌های رصدی، کلاس‌های آموزشی، سخنرانی‌ها و اجراهای جذاب و آموزنده‌ای هستند که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. همچنین می‌توانید به واحد نجوم سفارش برنامه برای گروه یا سازمان‌تان بدهید و ما آن را برایتان میسر می‌سازیم.

اینجا فیزیک را با چشمان‌تان می‌بینید و با دستان‌تان لمس می‌کنید. با قدم زدن در راهروهای مرکز علمی، نمایشگاه‌های دائمی با موضوعات تکامل، فیزیک و شیمی را خواهید دید و هر آنچه که در کتاب‌ها خوانده‌اید را حال در دنیای واقعی می‌بینید و تجربه می‌کنید.

موزه مجموعه افلاک‌نمای خیام مرکز نمایش ایده‌ها و دست‌آوردهای شگفت‌انگیز انسان طی قرون گذشته است. از موزه دیدن کرده و به گذشته سفر کنید. می‌توانید با خانواده‌تان از موزه دیدن کرده و تجربه‌ی جمعی ارزشمندی به دست آورید.